Yükleniyor...

EN

Mirapark Konutları

Gaziantep’in yükselen değeri İbrahimli 2 Bölgesi’nde konumlandırılan Mira Park Konutları ile seçkin ve modern bir yaşam alanını sizlere sunuyoruz. 2 bloktan oluşan MiraPark’ta, 4+1 ve 3+1 daire alternatiflerini estetik bir bakış açısıyla tasarladık.

Her katta tek daire ayrıcalığına sahip 4+1 dairelerin bulunduğu blokta, sadece size özel rahat bir yaşam alanı fırsatı sağladık. Fitness, basketbol sahası, çocuk oyun alanı, açık ve kapalı otopark gibi çeşitli sosyal olanakları ile Mira Park Konutları hayat standartlarınızı yükseltiyor.

Doğru Konum, Doğru Yatırım

Doğru konum ve doğru yatırım özellikleri ile ön plana çıkan Mira Park Konutları, hayatınıza kazandıracağı artılarıyla ailenizin ve sizin yaşam kalitenizi en üst düzeye çıkaracak.

Konforun Ve Lüksün Standartları Yükseldi.

Her detayı incelikle çalışılmış Mira Park Konutları, hayatınızı daha güvenli ve rahat sürdürme ihtiyacınızı karşılıyor

Konforun Yeni Tanıtımı, Her Katta Tek Daire

Konfora yeni bir tanım kazandıran, sizlere kendi katınızda özgür bir alan sunan 4+1 bloğumuz her katta tek daire özelliğiyle dikkat çekiyor.

Yeşile ve Doğaya Doyun

Özel peyzaj tasarımıyla MiraPark’ta huzur bulacak, pencerenizden baktığınızda yeşile doyacaksınız.

 

İbrahimli 2 Bölgesinin En Prestijli Projesi

Şehrin yükselen değeri İbrahimli 2 Bölgesi’nde konumlandırılmış, yenilikçi tasarımı ve incelikli detaylarıyla Mira Park, şehrin en prestijli projesi.

Fonksiyonel ve Estetik Mimari

Etkileyici mimarisiyle, 7 kat 2 bloktan oluşan, çok avantajlı lokasyonuyla size yeni bir yaşam sunan Mira Park’ta her dairede bulunan geniş balkon ve teraslarınızda, sabah kahvaltılarınıza muhteşem şehir manzarası eşlik edecek.

Çocuklarınız Güvenle Büyüsün

Çocuklarınız parkta güvenle oynarken siz de Mira Park Konutları’nın huzur verici ortamının ve konforunun tadını çıkartacaksınız