Yükleniyor...

EN

Hakkımızda

Şirketimiz 1993 yılında kurulmuş olup gayrimenkul ve inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Ancak 2005 yılından itibaren aktif olarak inşaat sektörüne yönelmiştir.

Bir aile şirketi olan Kurt İnşaat doğruluk, dürüstlük ve insana saygı ilkesinden vazgeçmeden çalışmalarına devam etmektedir.

Kurt İnşaat, inşaat sektöründe önemli olan; kaliteli projeler yapmak, güvenilir olmak ve verimli çalışmak gibi hassas konulara azami dikkat gösterir. Son teknolojilerden yararlanmak, ulusal ve uluslararası standartlara uygunluk ve işin uzmanı ile çalışmak, şirketin kalite politikasının temellerini oluşturur.

Her koşulda mükemmelliği hedefleyen Kurt İnşaat, en alt kademeden tepe yönetime kadar tüm çalışanlarını ve iş ortaklarını sürekli gelişime, dürüstlüğe, verimli çalışmaya ve yaptığı işe değer katmaya teşvik eder.

Tüm faaliyetlerinde çevreye ve içinde bulunduğu topluma karşı sorumluluklarını dikkate alarak hareket eden Kurt İnşaat, bu duyarlılığını çevreye minimum seviyede etki eden ürün ve teknolojileri kullanarak gösterir. Standardın üzerinde işler çıkarmak ve sürdürülebilir yaşam ilkeleri doğrultusunda hareket eder.