Yükleniyor...

EN

Gaziantep Konakları

Gaziantep'te tarihe özeni, geleneğe saygıyı ve günümüz ihtiyaçları için doğru alternatifleri bulacağınız, doğa ile iç içe bir proje; Gaziantep Konakları, sizler için hayat buluyor.

Sektörde iyi tanıdığınız, 30 yılı aşkın deneyime sahip Severoğlu inşaat imzası taşıyan bu proje, anahtar teslim lüks konutları ile yaşam alışkanlıklarınıza yönelik çözümler sunuyor.

Projede komşuluk ilişkilerinin sağlamlaştırılması ve sosyal ilişkilerin kuvvetlendirilmesi hedeflenirken, konut sahiplerinin keyifli vakit geçirmelerine yönelik sosyal aktivite alanları yer alıyor.

Mimari projesi bir yılı aşkın sürede tamamlanan, her detayında özeni ve hassasiyeti fark edeceğiniz Gaziantep

Konakları'nda huzurlu bir yaşam sizleri bekliyor.

Kullanıcı ihtiyaçlarının iyi analiz edilmesi ile farklı kullanım alışkanlıklarına yönelik tasarlanan lüks konut alternatiflerini, markasına yakışır üretim kalitesi ile bir araya getiren Severoğlu

İnşaat, konut tiplerinde seçimi size bırakıyor.

Sakinliği, dinginliği ve manzarayı bir arada bulabileceğiniz

Gaziantep Konakları projesi iki farklı konut tipi öneriyor;

Geleneği ve tarihi yansıtan 11 adet Antep Evi'nin yanında 60 adet 4+1 ve 5+1 lüks daire çözümlüyor.

11 Antep Evi, plan tipolojisi olarak günümüz gerekliliklerine hizmet ederken, görsel olarak geleneğimizden referanslar taşıyor. Asansörden hobi odasına, hizmetli odasından otoparka günümüz için gerekli her türlü detayın özenle çözümlendiği Antep Evi, sahiplerine Hayat'ta (Avlu/da) yaşamı öneriyor.

4+1 ve 5+1 apartman dairelerinin her birinin Salonu, Oturma

Odası ve Mutfağı doğrudan Erikçe Ormanı'na bakıyor. Daire sahiplerini benzersiz manzaranın yanında kaliteli yapı ürünlerinin kullanıldığı huzurun ön planda olduğu bir yaşam bekliyor.